1 / 2
Prodavam al. felni (bandazi) za bmw
1 €
Цената не е фиксна
02.06.2022 22:46

Пробиштип

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

7J

Дијаметар:

16

Дијаметар на дупка:

120

Број на дупки:

Со 5 дупки

Prodavam aluminski felni ( bandasi ) za bmw made in Germany orginalni
Epten socuvani kako novi nikogas ispravani ili farbani se gleda na slikite
5x120 16'' odgovarat za poveke vidovi na bmw avtomobili

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

alek mirevski
Потврден огласувач
070559924
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам