1 / 4
DVOSED I FOTELJA,,NEKORISTENI !!!
150 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.10.2020 15:41

Пробиштип

SE PRODAVA DVOSED 1.6mx0.9m cena 6500 den,
i FOTELJA 0.9mx0.9m cena 3500 den.
KOMPLET cena 9000
MOZE DA SE VIDAT VO SEKOE VREME!
NEKORISTENI !!!

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Двоседи

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
077486730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам