1 / 3
Laptop dual core,i3,i5,i7
100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.08.2022 09:11

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Poveke modeli na laptopi
Cena po dogovor

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

tanas
Lavcanska Korija 62
Потврден огласувач
078385842
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам