1 / 1
OTKUP NA LAPTOP LAPTOPI LAPTOPOVI NOVI I POLOVNI NAJREALNO
По Договор
23.09.2022 12:29

Гази Баба / Скопје

Производител:

Останато

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

SITE BRENDOVI

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се бара од:

Dejan
Потврден огласувач
070277977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам