1 / 1
Mobilen telefon
1.300 МКД
09.01.2021 17:14

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Друга марка

Модел:

Energizer ENERGY E10

Боја:

Black

Интерна меморија:

2 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Nov telefon kupen vcera,od salon na A1, so garancija.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Straso
Потврден огласувач
078601640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам