1 / 10
Motor od Grande Punto 1.4benz,god;2007'
120 €
22.05.2022 11:48

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Fiat

Модел:

Grande Punto

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

11 kw / 15 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Komplet motor od Grande Punto 1.4benz,16ventila
Iskrivena e edna klipnjaca..Moze cel ,a moze i na delovi..
Tel;070519626Ile..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ILE
Потврден огласувач
070519626
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам