1 / 2
Huawei P10 Lite zacuvan
5.000 МКД
28.12.2021 02:11

Пробиштип

Марка:

Huawei

Модел:

P10 Lite

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Huawei P10 Lite
So maska i zastitno staklo

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

David
Потврден огласувач
078715218
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам