1 / 1
Разработена онлајн продавница
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.12.2022 11:33

Гази Баба / Скопје

Добро разработена онлајн продавница со .мк домеин, универзална, со одличен дизајн, лого... може се да се продава преку неа, веќе е функционална... Ја нудам и со производи.
Доколку имате нешто предложете слободно, можна е замена и слично... Сите предлози се добредојдени.
За кеш следува попуст.
Ве молам со предлози на меил или на тел. 078311895 после 17:00

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Toni
Потврден огласувач
078311895
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам