1 / 11
Renault Clio
2.700 €
12.06.2022 00:10

Куманово / Куманово

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Renault Clio 1.2 benzin 55kw vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078338504
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам