1 / 4
TV LED LCD PLAZMA AUDIO SERVIS DOAGAME NA POVIK
200 МКД
28.06.2022 08:17

Скопје Центар / Скопје

Марка:

LG

Производ:

LCD

Големина:

107 cm (42 inch)

SERVISIRANJE NA SITE VRSTI LED LCD PLAZMA TELEVIZORI.DOAGAME NA POVIK NA LICE MESTO.VRSIME DETEKCIJA NA KVAROT NA SAMOTO MESTO.VO ZAVISNOST NA KVAROT SE SERVISIRA NA LICE MESTO ILI GO ZEMAME VO SERVIS.NA POPRAVKATA DAVAME GARANCIJA DO EDNA GODINA OD ZAVISNOST DO KVAROT.TEL ZA KONTAKT
3 116 116 ; 070 227 011

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

branko
Потврден огласувач
070227011
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам