1 / 8
Ispravni stari mobilni telefoni
2.000 МКД
Цената не е фиксна
08.09.2020 13:54

Пробиштип

Марка:

Nokia

Модел:

.

Боја:

Black

Интерна меморија:

2 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Cena po dogovor. Nemaat polnaci samo sony ericsonot ima.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
078208659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам