1 / 7
Niva so Borova suma, Koja moze da se se e.
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.09.2020 10:09

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava niva nasadena so Borova suma 2000 metri kvadratni, ima okolu 150 do 200 Borovi koi moze da se secat, lesno se priogja do niv, vo mesto vikano osojnica vo blizina na Fabrika za akumulatori vo Probistip. Za cenata moze da se razgovara I pregovara.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Emil Bozinovski
Потврден огласувач
38977562602
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам