1 / 9
rasni petli
800 МКД
24.09.2022 18:14

Куманово / Куманово

Se prodavaat rasni petli od 800 do 1200den
-Australorp crni i plavi od 4 meseci
-Hemsir 1 petel od 12meseci,od 4meseci 2petlinja
-Amrok od 6 meseci 5petli,
-Bielfelder od 6 meseci i 3 meseci,
-Saseks,Somborska kaporka,faverol,
arakuana,Marans, od 3 meseci

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070277212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам