Stan namesten,renoviran so kluc na raka
По Договор
03.09.2020 05:58

Пробиштип

Број на соби:

3,5

Квадратура:

58 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2014

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

UL.DONE BOZINOV BR.14

Stan = Mozna zamena so doplata za kuka
Ima: Terasa,drvarnik,dvorno mesto,hraza (supa ) I podrum.Odlicna lokacija.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

IGOR
Потврден огласувач
070295429
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам