1 / 2
Кобилица за бас (Squier Jazz Bass VM)
1.000 МКД
07.08.2022 22:14

Велес / Велес

Продавам кобилица од Squier VM Jazz Bass, минимално користена, во одлична состојба

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Slavco
Потврден огласувач
075587147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам