1 / 1
Се купува плац/помала викендица во Маврово и околината
2 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.11.2021 20:51

Маврово и Ростуша / Гостивар

Квадратура:

75 m²

Број на соби:

3

Греење:

Нема

Наместена:

Не

Барам плац/помала викендица во Маврово и околината, Анови и околу
Tel
078843482

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се бара / Можна е замена од:

m.
Потврден огласувач
0
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам