1 / 5
Se prodava kamion Volvo 5
1 €
Цената не е фиксна
24.08.2020 12:03

Пробиштип

Se prodava Volvo Euro 5 FH 13 42 T, 2007 godina
Cena po dogovor
Tel za kontakt 078 368 451

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Aco Janevski
Потврден огласувач
078368451
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам