Смарт уред - WI-FI
2.000 МКД
29.09.2022 07:59

Скопје Центар / Скопје

Смарт уред за контрола на вашите електрични апарати до 3 kw . Уредот функционира на wi-fi и програма за одредување на времето на вклучување-исклучување на уредот на кој ќе биде поставен .Повеќе информаци на 071638627

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
077954973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам