1 / 11
Opel Astra 1.4
По Договор
12.06.2022 00:10

Куманово / Куманово

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

95000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel Astra Classic 1.4 benzince TwinSport napraven servis. necarineta.broj za kontakt Filip 070273483

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078338504
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам