1 / 4
Kuler za laptop COOlCOLD
1.800 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.06.2022 10:40

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov nekoristen kuler za laptop.

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Кулер за лаптоп

Се продава од:

Јован
Потврден огласувач
076303603
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам