1 / 1
Laptop Cooler 2x Fans Illuminated Led - Novi
750 МКД
17.08.2020 11:35

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Laptop Cooler Stand S100 2x Fans Illuminated Led 15" Slim Super Silent

Можност за on-line плаќање и испорака по брза пошта.

Tel. 02/ 32 32 488
www.premium.com.mk

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Кулер за лаптоп

Се продава од:

Premium Computers
ul. Kosta Novakovik br.17 Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
02/ 32 32 488
Испрати Е-маил до огласувачот

CoolerMaster L100 Laptop Cooler - Novi

1200 МКД

CoolerMaster NOTEPAL CMC3 Laptop Cooler - Novi

690 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам