1 / 1
Nokia 6200 so polnac
800 МКД
08.06.2021 13:47

Пробиштип

Марка:

Nokia

Модел:

6200

Боја:

Black

Интерна меморија:

1,5 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

ISPRAVEN, Malku koristen

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Straso
Потврден огласувач
078601640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам