1 / 12
Dell HP Fujitsu Lenovo
5.690 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
Денес 13:00

Кисела Вода / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

www.swisshop.mk
SWISSHOP е место каде што можете да најдете голем асортиман на користени компјутери, лаптопи, аудио и видео опрема во многу добра состојба и по навистина одлични цени. Сите производи се увезени од Швајцарија и ЕУ.

Заедно со продавницата работи и сервис за компјутери и аудио и видео опрема. Работиме со квалитетни и оригинални делови со евтина работна рака. Сите наши производи пред да бидат пуштени во продажба детално се испитуваат, тестираат и чистат (внатрешно и надворешно).
Даваме гаранција на хардвер од 6 - 12 месеци.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

swisshop
ул. Невена Ѓеоргиева Дуња 13, Кисела Вода, Скопје
Потврден огласувач
026148119
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам