1 / 7
Продавам детско креветче
4.000 МКД
03.12.2022 11:21

Битола / Битола

Детско креветче комплет со душек во супер состојба.
Димензии 115смх75см.
Цена 4000ден

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
075416924
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам