1 / 1
ПЕЛЕТИ - продажба на шлепер
1 €
31.07.2021 19:31

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Продажба на пелети на шлепер со Ваш машински истовар на едно истоварно место.

ПЕЛЕНГИЌ БИОМОНТЕ ENplus A2 класа
состав - 70% бука 30% иглолисно дрво
1 камион има 24 палети х 70 вреќи=1680 вреќи
или 25,2 тони
Производство Црна Гора

NRG+ (Energy plus pellet) ENplus A2 класа
состав - 100% бука
1 камион има 21 палети х 78 вреќи=1638 вреќи
или 24,57 тони
Производство Црна Гора

Со оглед на тоа што пелетите Ви ги доставуваме директно од фабриките,а цената на транспортот кој што ние го плаќаме е различна за секој град-Ве молиме да се јавите директно на тел.број за да Ви дадеме понуда за конкретната локација.

!!! Оваа понуда НЕ ВАЖИ за Кичево, Гостивар, Струга, Охрид и М.Брод-бидејќи во овие градови имаме наши субдистрибутери.
За сите останати градови,заинтересираните купувачи може да се јават во СТ ПЕЛЕТ Центар Кичево на 071 254 360.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Пелети

Се продава од: Претпријатие

Energy Plus Pellet - Peleti NRG+
Потврден огласувач
071254360
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам