1 / 5
Комода, Шкаф, Маси, Регали, Столици
18.000 МКД
18.04.2022 07:12

Гостивар / Гостивар

Продавам одлично сочувани комоди, регали за чување ствари, маса и стаклењак.

Поединечни цени:

Маса = 4,000 ден
Регали = 6.000 ден
Комоди = 3.000 ден
Стаклењак = 5.000 ден

Комплет цена по договор.

Повеќе информации на тел:
078 201 396
078 201 396

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Anonymous
Потврден огласувач
075572221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам