1 / 2
Kuleri za laptopi Cooler - Novi
499 МКД
30.10.2021 15:45

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

🌟 Подлога за ладење за вашиот лаптоп! 🌟

Практична преносна масичка за лаптоп која ќе Ви обезбеди удобност на секое место. Мултифункционалноста го олеснува извршувањето на сите обврски, а уживањето е максимално во секој поглед. Вградениот вентилатор обезбедува млаз воздух кој го лади Вашиот лаптоп и го штити од прегревање и оштетување.
-праќаме по карго

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Кулер за лаптоп

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

radio za kola aux usb sd card novi

900 МКД

plinsko reso stakleni i rosfajtni

1299 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам