1 / 3
Laptop Cooler Notepal ErgoStand - Novi
750 МКД
01.10.2020 13:26

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Laptop Cooler Notepal ErgoStand LX-339A 12"-17.4" 2x Fans Led Super Silent

2 вентилатори x14CM
Повеќе нивоа на висинско подесување

Moznost za on-line plakanje i isporaka po brza posta.

Poveke informacii na:

www.premium.com.mk
Tel. 02/ 32 32 488

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Кулер за лаптоп

Се продава од:

Premium Computers
ul. Kosta Novakovik br.17 Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
02/ 32 32 488
Испрати Е-маил до огласувачот

CoolerMaster L100 Laptop Cooler - Novi

1200 МКД

CoolerMaster NOTEPAL CMC3 Laptop Cooler - Novi

690 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам