1 / 2
Gumi 235 / 60 / 17
1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.12.2021 13:41

Пробиштип

Se prodavaat 2 gumi Dunlop Winter Sport 235/60/17 za suv vozilo. Vo odlicna sostojba mozat slobodno da se izvozat i dve sezoni dlabina na sara 4 mm.

Категорија: Останато

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078286618
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам