1 / 12
SET TEGOVI 30 KG
5.000 МКД
Цената е фиксна
11.10.2022 16:26

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

SET TEGOVI
PREMIUM QUALITY
. . .
BRAND:
ScSPORTS
MATERIJAL:
METAL GUSS
VKUPNA TEZINA
- 15 Kg
CENA: 5000 DEN
- 20 Kg
CENA: 6200 DEN
- 30 Kg
CENA: 7500 DEN
. . .
SET TEGOVITE SE MATERIJAL METAL GUSS
DIJAMETAR F30-31 mm
PROFESIONALEN SET TEGOVI
SEKAKOV TIP NA PROFESIONALNA FITNES OPREMA
MNOGU VISOK KVALITET
MADE IN EU
. . .
DOSTAVA DO ADRESA

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Фитнес реквизити

Се продава од:

PREMIUM PRODUCT
Потврден огласувач
078222333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам