1 / 2
USB FAN 819F 6in-Metal Portable Air Cooler for Laptop-Novi
450 МКД
03.07.2020 10:46

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

УСБ ВЕНТИЛАТОР 6инчи (15,24см) Метален
се поврзува на Лаптоп, Десктоп Компјутер, полнач за мобилен телефон, или преносна батерија (Powerbank)

Moznost za on-line kupuvanje i isporaka po posta.

Tel. 02/ 32 32 488
www.premium.com.mk

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Кулер за лаптоп

Се продава од:

Premium Computers
ul. Kosta Novakovik br.17 Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
02/ 32 32 488
Испрати Е-маил до огласувачот

CoolerMaster L100 Laptop Cooler - Novi

1200 МКД

Laptop Cooler Stand 5218 - Novi

450 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам