1 / 2
Laptop Cooler Stand 5218 - Novi
450 МКД
31.08.2020 10:23

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Laptop Cooler 5218

кулер за лаптоп на УСБ приклучок со 1 голем осветлен вентилатор, и метална перфорирана решетка.
оклопен од долната страна со што е погоден за употреба на работно биро и во кревет или на други меки површини

Poveke informacii na:

www.premium.com.mk
Tel. 02/ 32 32 488

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Кулер за лаптоп

Се продава од:

Premium Computers
ul. Kosta Novakovik br.17 Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
02/ 32 32 488
Испрати Е-маил до огласувачот

CoolerMaster NOTEPAL CMC3 Laptop Cooler - Novi

690 МКД

CoolerMaster NOTEPAL CMC3 Laptop Cooler - Novi

690 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам