1 / 2
Vikend kukja vo Gorna Belica, Strushko
11.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.06.2022 05:35

Вевчани / Струга

Квадратура:

54 m²

Број на соби:

3

Греење:

Нема

Наместена:

Да

Се продава викендица во Горна Белица, на одлична локација со надморска височина од 1400 метри. Викендицата располага со двор од двете страни, целосно е наместена, на два спрата со зафатнина од 54 м2. Викендицата се состои од дневна соба со кујна на приземје, купатило (приземје) и две спални соби на прв спрат.
Се продава со имотен лист.

Викендицата е лепенка со посебен влез и двор, но постои можност за продавање и на целиот објект.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

.
Потврден огласувач
+38975753744
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам