1 / 7
Вила, планина Плачковица
13.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.07.2022 11:08

Радовиш / Радовиш

Квадратура:

60 m²

Број на соби:

3

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Итнооо се продава,
наместена е вилата 60m2 на добра локација на планината Плачковица.
За повеќе информации на
моб. 076 534 020
071 257 188 Mиле

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава / Можна е замена од:

dimitar
Потврден огласувач
070357946
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам