1 / 12
Се издава викенд куќа
2 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.08.2022 08:01

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

200 m²

Број на соби:

5

Греење:

Струја

Наместена:

Да

Се издава викенд куќа БАЈАМ АПАРТМЕНТ, со пет апартмански соби: една петтокреветна, две четворокреветни,една трокреветна и една двокреветна. Секоја со сопствено купатило и вц, кабелска телевизија, интернет, фрижидер. Заедничка голема кујна, голема тераса, , голем и простран двор со летниковец и три позиции за одмор во дворот за гости, плус играчница за деца,паркинг простор за 4 возила во самиот објект. . Исклучиво за фамилијарни и озбилни гости..Цена по договор. Локација централно градско подрачје ул: Марко Нестороски-59. Информации 070-597 120 и 078-265-086 Ванчо.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Vanco
Потврден огласувач
070-597-120
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам