1 / 7
MAN TGS 18.400 euro4
3.000.000 €
Денес 15:23

Сарај / Скопје

kamion so kran ATLAS 100.1
pogoden za otpad
full oprema
2008 god

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам