1 / 8
JVC JR-S100L resiver
3.900 МКД
Цената е фиксна
24.06.2022 12:56

Ѓорче Петров / Скопје

Resiverot e vo odlicna sostojba bez grebanici.radioto ima odlicen priem na staici.zvuk kako sto moze da dade tranzistorskio pojacalo.koristi zvucnici od4 do16oma.snaga 20w po kanal na8oma megutoa zvuci mnogu posnazno.tezok7.5kg.godina 1975

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
070293542
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам