1 / 12
Se Prodavaat Reketi i TOPCINJA ZA TENUS
1.234 €
28.12.2021 09:34

Куманово / Куманово

Se prodavaat povece Reketi za Tenis i toa Wilson,Prince ,Kubler,K2 i dr.
Imame povece vidovi na topcinja Wilson,Dunlop,Babolat Roland Garros i dr.
Se prodava i ranec orginal BABOLAT za tenis.Cena na ranecot samo 20 evra .Razni vidovi na futroli za reketi za tenis .
Cena ili info na viber ili na broj 070 226-975

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава од:

KUMANOVO
Потврден огласувач
070226975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам