1 / 4
VODNA PUMPA ZA TOYOTA LAND CRUISER 3.0 DID
2.000 МКД
03.07.2022 19:06

Аеродром / Скопје

Prodavam koristena vodna pumpa za Toyota Landcruiser 3.0 DID 174ks(2005-2009g).Pumpata e koristena kako zamenska do doaganje na orginalnata i imam pominato 500 km so nea.Potpolno e ispravna.

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Делови за Сервис и одржување

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
075425305
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам