Se iznajmuva stan
По Договор
04.06.2020 18:48

Пробиштип

Број на соби:

3

Квадратура:

56 m²

Греење:

Нема

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Jakim Stojkovski br 10 ili 1va kula

Se iznajmuva namesten i vednas vselliv stan vo Probistip , vo centarot na gradot, vo kula br 1. Za podetalni informacii 071/351838,

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Trajcho
Потврден огласувач
071351838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам