1 / 4
Плац во Драчево
19.999 €
Цената не е фиксна
Денес 15:54

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

462 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам плац во населба Драчево.
Со чист имотен лист!
На улица Герника1 на мирна локација,
Близу до ОУ Кузман Шапкарев,
близу до автобуска станица,
асфалтиран пат,
со пријавен водомер,
одвод,
струја,
кабелска....
072/224-167
071/356-458
071/356-459

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Deki
Потврден огласувач
078414944
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам