Се продава плац
По Договор
12.06.2020 13:00

Пробиштип

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава плац од 1000м2 во село Пробиштип на улица Даме Груев кај мостот. На плацот има објект стара куќа во која има спороведено струја и вода.
Исто така на самиот плац има и бунар.

Телефони за контакт:
Стево 071 637 036
Тања 077 969 866
Сања 075 327 278

Цена - По договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

X
Потврден огласувач
075954579
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам