kupuvam vikendica
20.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2022 21:20

Аеродром / Скопје

Квадратура:

50 m²

Број на соби:

2

Греење:

Нема

Наместена:

Да

kupuvam vikendica ili postara kuca vo opstina Debarca

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се бара од:

Slobodan
Потврден огласувач
070939477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам