1 / 2
Polica za knigi ili ukrasi
5.900 МКД
08.06.2022 11:07

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nova dekorativna polica,koja mozi da posluzi kako ,,mala biblioteka,, za cuvanje na knigi,ili za ukrasi.
130 x 130 cm.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Fani
Потврден огласувач
070269207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам