Kupuvam niva nad 4000m2-Dracevo.Lisice 3e/m2
60 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.06.2022 22:54

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Kupuvam zemjodelsko zemjiste
Vo atarot na Dracevo.. D.Lisice.. G Lisice...
Da e najmalku 4000m2...
Cena ...do 3 e za m2..

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам