1 / 3
Detski profesionalni reketi tenis Dunlop
1.800 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.11.2022 23:50

Карпош / Скопје

Se prodavaat detski profesionalni reketi za tenis! Od 5 do 13 godini.

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава од:

Gorazd
Потврден огласувач
070317277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам