1 / 8
NOVI KOMODI !
3.600 МКД
13.06.2022 13:05

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

komodite se novi od iverka i medijapan i se so razlicna dimenzija . cenite se dvizat od najmalata 3600 pa do najgolemata 6500
BROJ ZA KONTAKT: 075 259 676

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

ivana
Потврден огласувач
075 878 397
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам