1 / 4
Etno komoda
3.000 МКД
Цената е фиксна
18.06.2022 09:49

Скопје Центар / Скопје

Prodavam etno komoda od orevovo drvo vo dobra sostojba

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
070 555 056
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам