1 / 1
Се продава плац во Лесново
1 €
15.05.2020 22:10

Пробиштип

Квадратура:

3300 m²

Тип на земјиште:

Останато

Информации на тел. 071 387 557
Цена по договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Eleonora
Потврден огласувач
071387557
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам