1 / 4
Bambus zavesi ‼️‼️‼️site dimenzii
1 МКД
Цената е фиксна
16.09.2022 10:37

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Bambus zavesi 👇👇
🏚🏙🏘Za vnatresno i nadvoresno ureduvanje

🏠Moderno i prakticno resenie za🏧🏢🏣 domot,butik,kancelarija,detska soba
Dimenzija
✔️60x90=450den
✔60x120cm=450den

✔️ 60x180cm=750den

✔80x120cm=700den

✔️ 80x180cm=900den

✔90x120cm=750 den
✔️100x180cm=1300den

✔120x150cm=1300 den
✔️120x180cm=1300den

✔️ 150x180cm=1500den

✔️ 180x180cm=1900den

✔️ 200x200cm=2100den
Dostava so kargo ekspres 130den

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
070369766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам